کنگره اکسیدا

حضور شرکت پاکان تجهیز در شصت و یکمین کنگره اکسیدا

گاه شمار نمایشگاه ایران هلث

کنگره دندانپزشکی اکسیدا

ایران هلث

کنگره دندانپزشکی اکسیدا که البته ماهیت نمایشگاه را نیز دارد جامع ترین رویداد دندانپزشکی کشور می باشد.. اکسیدا اولین کنگره جهت رشد و پیشرفت در سطح حرفه ای برای جامعه دندانپزشکی در خاورمیانه است که از سال 41 شمسی به صورت سالانه برگزارمی گردد. شرکت پاکان تجهیز نیز در راستای اهداف خود و خدمت به جامعه دندانپزشکی ایران در نمایشگاه اکسیدا شرکت نموده است.

افتتاحیه چهل و هشتمین کنگره اکسیدا

تمبر یادبود به مناسبت دومین کنگره اکسیدا

excidanews

نخستین کنفرانس خبری اکسیدا 2022 در ساختمان مرکزی

به گزارش پاکان تجهیز روز و به نقل از اکسیدا، در روز 23 فروردین و همزمان با روز دندانپزشکی، رئیس جامعه دندانپزشکی ایران …

excidanews2

فراخوان ارسال مقالات اکسیدا

از کلیه همکاران دعوت گردید خلاصه مقالات خود را تا تاریخ 31 فروردین 1400 از طریق سایت جامعه دندانپزشکی ایران به نشانی WWW.IDA-DENT.ORG ارسال نمایند.

کنگره اکسیدا

رونمایی از پوستر شصت و یکمین کنگره اکسیدا 2022

مراسم رونمایی از پوستر شصت و یکمین کنگره سالانه جامعه دندانپزشکی ایران (اکسیدا 2022) در روز جمعه، اول اسفندماه 1399 با حضور دکتر محمدعلی افتخاری در محل جامعه دندانپزشکی ایران برگزار شد.

با ما همراه باشید با دانستنی هایی از ..

کن کاغذی دندانپزشکی

بررسی کن دندانپزشکی

مخروط های باریکی می باشند که از کاغذ یا مواد جاذب دیگر ساخته شده اند. کن دندانپزشکی کاغذی با عرض ها و همگرایی های مختلف

Read More »
سیلر دندان پزشکی

بررسی بهترین سیلر دندان

در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین سیلر دندان بپردازیم. سیلر ها یکی از مناقشه برانگیزترین مباحث اندوی معاصر می باشد و در نهایت

Read More »
آلژینات دندانپزشکی چیست

بررسی آلژینات دندانپزشکی

در این مقاله قصد داریم به سوال “آلژینات دندانپزشکی چیست” پاسخ دهیم. آلژینات‌، یک بیوپلیمر تولیدشده از منابع تجدیدپذیر ماست که در زمینه‌های تخصصی و

Read More »
گوتا پرکا

بررسی گوتا پرکا

گوتا پرکا از نوعی جلبک دریایی تهیه می گردد و در عصب کشی دندان برای پر کردن کانال ریشه دندان مورد استفاده است. زمانی که

Read More »

درباره ما

شرکت “پاکان تجهیز روز” در سال 1390 با هدف تولید و واردات تجهیزات مصرفی دندانپزشکی تاسیس شده است و با به کارگیری تیم جوان و متخصص می‌کوشد تا پل ارتباطی بین فناوری‌های روز دنیا و صنعت سلامت کشور، به منظور ارتقای سلامت هم وطنان باشد.

این شرکت تا کنون توانسته است با همکاری و مشارکت کمپانی‌های مطرح دنیا از جمله کشورهای ژاپن ، اتریش، انگلیس و چین بخشی از محصولات مورد نیاز دندانپزشکان را تامین نموده و این افتخار را دارد که با تولید 8 محصول تخصصی دندانپزشکی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش بی نظیر در ایران و کشورهای همسایه، با قیمتی بسیار مناسب در اغلب نقاط ایران گامی در راستای اهداف و سیاست‌های کلان بهداشت و درمان بردارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ما می توانید با مشاورانمان در تماس باشید.